Amerikadan Ev Almak

Dolar ile Kira ?

Dolar ile Kira ?

TRUSA ile Amerika’dan alacağınız gayrimenkul ile dolar üzerinden kira almanız mümkün

Bu yatırım fırsatını mümkün kılmak düşüncesi ile, TRUSA Investment Management firmasını hayata geçirmek için çalışmalara başlar ve uzun bir süreç sonunda iki Amerikalı ortağı ile 2005 Yılında TRUSA Investment Management faaliyetlerine Amerika’da başlar. 2005-2015 Yılları arasında TRUSA sadece Amerika’da satış yapar.

Şirket politikası “Sorunsuz Yatırım, Döviz ile Kazanç” olan TRUSA altyapısı, ancak 2015 yılında Türkiye’den yaptığı satışların tamamına kiracı garantisi desteği verebilecek duruma gelmiştir.

2015 Yılı itibarı ile Türkiye’deki müşterilerine Amerika’dan kira garantisi opsiyonu ile evler satmaya başlayan TRUSA, günümüze kadar 1850’den fazla evi Türkiye’deki yatırımcıları ile buluşturarak ülkemizde sahasının lideri konumuna hızla gelmeyi başarmıştır. 

Amerika’dan ev almak için bize ulaşın !

Eviniz Amerikada Kiranız Dolar Hesabınızda

Amerikadan Ev Nasıl Alınır ?

 Amerika’da yatırım yapmanın en doğru yollarından biri gayrimenkul alım satım işlemleridir. Trusa bu alanda lider bir marka olduğundan, sizin adınıza tüm işlemleri yapabilmektedir. Amerikadan ev nasıl alınır sorusuna cevap vermek gerekirse, Trusa aracılığıyla alınır denilebilir.

 Amerikadan ev nasıl alınır sorumuza cevap olarak Trusa yetkilileriyle görüşülerek detaylar öğrenilebilir. Trusa’nın web sayfasından görüşme talep ederek, Amerikadan ev nasıl alınır ile ilgili aklınızdaki tüm soruları sorabilirsiniz. Yine web sitesinde bulunan bilgi kataloğu ile Amerika’dan ev alma, kira kazançları, fiyatlar gibi konular hakkında bütün bilgilere ulaşabilirsiniz.

Dolar ile Kira

TRUSA Investment Management, dünya çapında oluşturduğu alt yapı ile Türkiye’den her türlü yatırım fırsatını mümkün kılabilmektedir. İstediğiniz mülk ister ev, ofis veya arsa olsun tüm yatırım araçlarına TRUSA ile ulaşabilmeniz mümkündür.

TRUSA vasıtası ile satın almış olduğunuz yatırımınızı zaman içerisinde tekrar satmak isterseniz, satış konusunda da TRUSA yanınızda olacaktır.

Trusa Avantajları

• Gayrimenkulünüzün tapusu adınıza çıkar. Önce e-mail
ile kopyası, ardından kargo ile orjinali size ulaştırılır

• Türkiye’deki kira getirisinin üç katına yakın kira getiriniz olur.
(*Kiracı garantisi opsiyonu ile)

• Evinizin kiralama, bakım ve takip gibi tüm ihtiyaçları profesyonellerce sağlanır

• 2018 Yılı itibari ile TRUSA, satış yaptığı tüm Eyaletlerde kendi ekiplerince bakım servisi vermektedir. Dolayısı ile evinize yapılacak hiç bir tadilatta yüksek aracı ücreti ödemeden TRUSA personelinden hizmet alabilirsiniz.

• Belirlediğiniz ülkedeki banka hesabınıza kiranız Amerikan Doları olarak yatırılır.

• İhtiyacınız doğrultusunda Amerika’da oturma izni ve vatandaşlık başvuruları hizmetleri için tecrübeli profesyonellere yönlendirme.

• Amerika’da bulunan 5 ofis ve 27 kişilik profesyonel ekibimiz ile sürekli yatırımın en yüksek getiri sağladığı emlak portföylerinin ve yatırım piyasasının takibi ve yatırımcılarımıza sunulur.

Örnek yatırım fırsatı;

410.000 TL ‘lik bir emlak yatırımı ülkemizde ortalama 1.200 – 1.500 TL kira getirisi sağlamaktadır.

TRUSA ile 75.000 Amerikan Doları karşılığı, yaklaşık 410.000 TL ile Amerika’dan alacağınız evinizin kira getirisi ( kira garantisi komisyonu düşüldükten sonra ) ortalama 625 – 655 Amerikan Doları yani takriben 3.450 – 3.600 TL’dir

Listemizdeki emlak seçeneklerinin TAMAMINA “kiracı garantisi opsiyonu” verilmektedir.

*Yukarıda verilen örnek TRUSA yatırımları içerisinde yatırımcı çekmek amaçlı verilen bir örnek değildir. Standart TRUSA yatırımlarından sadece biridir

Yıllık Giderleriniz;

1. Gayrimenkul vergisi ( Takriben 1 Aylık kira getiriniz kadar )

2. Doğal afet sigortası ( Takriben 1 Aylık kira getiriniz kadar )

TRUSA ile Amerika’dan alacağınız evinize ait Tüm giderleriniz ( vergiler, doğal afet sigortası ve kiracı garantisi komisyonları ) sonrasında amortisman ( kendisini geri ödeme ) süresi Amerikan Doları bazında 11-12 yıl arasında olacaktır.,

Dolayısı ile 75.000 Dolarlık yatırımınız yılda net olarak 6.250 ila 6.600 Dolar arasında getiri sağlıyor olabilecektir.

TRUSA INVESTMENT MANAGEMENT İLETİŞİM BİLGİLERİAdres : Giz 2000 Plaza Maslak Mahallesi, Eski Büyükdere Cd. No:7 Ofis No:53-54 Sarıyer / İstanbul 34398 

Telefon : 0850 822 4707 – 0532 202 2400

Web Adresi : www.trusa.com.tr   Mail Adresi : info@trusa.com.tr 

Amerika’dan Ev Almak için Tıklayınız.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir