Heets Sigara Fiyat

Heets, elektronik sigara veya IQOS amortisörı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman mahal almış olduğundan, sigaraya benzemekle bile, tradisyonel sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza duraksız konulabilen küçümencik parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede duman adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, tradisyonel sigaralardaki kadar yanma kârlemi gerçekleştirmezler. IQOS amortisörı kullanan eşhas için bir dalgalı olarak sunulan Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın görmek için muayyen evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya sürülen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en oylumlu duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içme allıkışhunrizklarını değişmek ve insanoğluın daha az zararlı bir seçenek https://sigaramiz10.com/heets çıkarmak için tradisyonel sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine iyi olanı seçebilirler. Lezzetler arasında mentol, nane, çikolata, vanilya kadar seçenekler bulunabilir. üste, nikotin miktarları da çeşitleme gösterir ve kullanıcının tercihine rabıtlı olarak seçilebilir.

IQOS amortisörı, Heets kullanmaı için tasarlanmıştır. Cihaz, dumanü 350°C’ye kadar ısıtır ve bu sayede Heets’in içindeki duman özlerinin buharlaşmasını katkısızlar. Bu muamele, dumanün yanması adına, buharlaşması haysiyetiyle açığa çıhun kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS amortisörı ve Heets ürünleri, tradisyonel sigaralara nazaran daha az zararlı olarak onaylama edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın görmek için muayyen evetş sınırlamaları bulunabilir. üste, kullanmaı da lokal yasalara merbutdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin ilişkin legal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in tradisyonel sigaralardan daha az zararlı başüstüneğu iddiası, PMI tarafından yapılan tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Fakat, ürünün ferah ferah heets kullanmaı haysiyetiyle, temelı uzmanlar tarafından elektronik sigara kadar öteki duman ürünleri kadar bağımlılık mimaricı olabileceği dair uyarılar mimarilmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara niye olmuşdolaşma. Bazı esenlik örgütleri, Heets kadar duman ürünleri hakkında endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, sadır emrazı ve öteki esenlik sorunlarına niye olabileceğinden kuşku etmektedirler. üste, duman ürünlerinin jönler üzerindeki tesirleri de ağız dalaşı konusu olmuşdolaşma.

Bununla bile, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin tradisyonel sigaralara nazaran daha az zararlı olduğunu ve sigara bırakma yönünde bir kadem olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets kadar ısıtılmış duman ürünlerini tradisyonel sigaralara dalgalı olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çallıkışan eşhas için tercih edilebilecek bir seçenek olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in tradisyonel sigaralara nazaran daha az zararlı başüstüneğu iddiası halen ağız dalaşı konusu olsa da, ürünün kullanmaı derece derece yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına iyi şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki legal düzenlemelere ve esenlik önerilerine iyi şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın