Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç yaşta gerçekleştirdiği yatırımlar, ulusal ve uluslararası çtuzakışmalarla tanınmaktadır. Kendisi ilk, orta ve ortaöğretim öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümünde öğrenim görmüş, peşi sıra Bilkent İşletme Bilim Yönetimi bölümünü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, bütün öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “Bilinçli Jönler” hareketi hayata cemaziyelevveltir. Bir sene sürmesi planlanan aksiyon olağanüstü ilişkin görerek yüzbinlerce gencin ülke problemlerine dahil olmasını elde etmiştır. Türkiye’deki en muhteşem cahillik hareketi olarak 2,5 sene sürerek olağanarkaü bir berklımla üstün dereceli kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Ulusal Eğitim Vekilı, Cahillik Spor Vekilı ve YÖK Başkanı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da içtimai problemlerın çözümü karınin tarihlerinde ilk kere tören düzeni imzalatarak içtimai konularda alay malay aksiyon etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş hayatında birşu denli farklı markaya yaptığı yatırımlarla da tanınmaktadır. Aynı zamanda Amerikan beziın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) de kıstak eğitimi almıştır. Burayı da muhteşem bir muvaffakiyetyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingilizce alim Hasanoğlu; uluslararası projelere de ögönen vererek birşu denli proje ve çtuzakışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile de Pediatri konularında birşu denli muvaffakiyetlı çtuzakıştıynet imza atmıştır.
Yeniden ulusal anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Hermadde Sevgiyle Başlar” projesi mülteci çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki ayırtındalığı arttırarak bütün toplumun, sanat eriların, sporcuların ve ünlü adların desteğini de almıştır. Bu çtuzakışmaların sonucunda Dünyanın en muhteşem kurumlarından olan IPA World tarafından Amerika ve sair ülkelere manken gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan icazet istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun serkanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Direktörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla beraber Uluslararası bir kurumun başlangıcında olan ilk Türkler olarak ülkemiz karınin büyüklenme kaynağı olmuşlardır.
Hassaten Kerem Hasanoğlu; birşu denli vakıf ve uluslararası kasılmaa, çtuzakışmalar ve projeler konusunda koltuk vermektedir.

Bir cevap yazın