MedreseRadyo Risale i Nur Radyo

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine momentum kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve ayrışık dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı tamamen hakkındalayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabilinden bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta özen veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabilinden tatbik marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hatta genel ağ sitesi üzerinden müntesip bölümleri görüşme ederek ücretsiz şekilde özen alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin Amerika, Avrupa, Asya kabilinden bir çok kıtada tatbik üzerinden neşriyat yapan tatbik günlük yüzlerce vakit dinlenerek arz cebinünde İslamiyet’in daha hızlı tanınmasına tavassut ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla binalarak insanlara ulaştırılması savsaklama edilmiyor. Sizde vatan dışında yaşayan benzeyen arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Hatta MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile müntesip videolar yayınlar yaparak vatan dışında bir çok insanın İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi binayor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce söz ettiriyor. Eserin bu denli keskin evetğu bilindiği dâhilin tatbik ve öteki dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya eğlenmek isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça söz ettiren tatbik gerçekten görülmeye şayan. İnternet sitesi tamamen mobil uyuma iye ve bir çok yabancı dilde özen verdiği dâhilin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zaten hali hazırda genel ağ sitesi kadimî vüruttirilmekte ve kullanıma daha onat bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çdüzenışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan seda sanatkârmız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde düzenıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en iyi şekilde özümleme edilmeye çdüzenışılmaktadır.

Gün içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce beşer hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en iyi şekilde faydalanmaktadır. Zaten tatbik marketlerden baktığınız bugün uygulamanın puanının ve indirilme nispetının ne denli koca bulunduğunu görebilirsiniz. Buda saymak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması düzlükında gerçekten uz bir iş çıkarıp insanlara en iyi şekilde özen vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

Bir cevap yazın