pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada bucak almasının en önemli nedenlerinden biri para ile (UC yöntemiyle) oyun ortamında düzenışmutaş strüktürlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle oyun dâhilersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle düzenışmutaş yetişmek dâhilin oyuna online yöntemlerle para yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile düzenışmutaş yetişmek o derece emeksiz bileğildir. Çünkü bu mesleklemler dolar kuru üzerinden muamele strüktürldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok faziletli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek dâhilin ya da oyunda elan fazla tabanca gücü kabilinden hilelere esasvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin dâhiline zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini kaynak ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu yazımızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri dâhilin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler dâhilin oyunu elan hayırlı oynamanızı katkısızlayacak fakat yok olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabilinden hilelere bucak verilmiştir. Başkaca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabilinden hilelere bile bucak verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en ciddi olan ve hesabınızın banlanmasına ne olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi dâhilerindeki farazi paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu farazi paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular oyun içerisinde bucak meydan kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine esasvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Entrika ortamında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da sair oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü bileğmeslektirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada bucak meydan UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas tarafından oluşturulduğu dâhilin dâhiline zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel ziyan verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok alaka gkalıntı ve sair oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasen oyun strüktürmcıları tarafından turnuvalar esnasında umum oyuncuların nerede olduklarını seyircilere afişlemek dâhilin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü eşhas tarafından bu cümle hacklenerek kötü amaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya esaslamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek dâhilin kalıcı yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çdüzenışmasını engellemeye çdüzenışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi dâhilin her çağ bir muamele bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında bucak meydan duvarların arkasını müşahede özelliğine mevla olurlar. Eğer rakip bir cidarın arkasında veya oyunda bucak meydan dağ ve tepelerin arkasındaysa bu oyun yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz mukabilsında sizi sinerjilü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakılırsa kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot birlik kelime kabilinden görünse bile esasen Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, garaz kabul etmek veya bir nesneyi nişan kabul etmek valörına gelirken Bot kelimesi, bir meslekin kendiliğinden olarak strüktürlması valörına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan ittihaz valörına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın